Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Imię i nazwisko
Stopień naukowy
i stanowisko
Jednostka
organizacyjna
Pokój
Telefon
Email
Dzień
i godziny konsultacji
Arlet Piotr dr hab. inż. arch.
prof. ZUT
Katedra Projektowania
Architektonicznego
113 Żołnierska
409 Piastów
449 43 62
449 55 24
arlet@zut.edu.pl online
Barełkowski Robert dr hab. inż. arch.
prof. ZUT
Katedra Projektowania
Architektonicznego
109 449 56 10 robert@armageddon.com.pl
Robert.Barelkowski@zut.edu.pl
Czwartek 16.00 - 17.30
online
Bondar Jarosław dr inż. arch.
adiunkt
Katedra Projektowania
Architektonicznego
225 449 56 26 bondar@lab4arch.pl
Jaroslaw.Bondar@zut.edu.pl
Poniedziałek 16.15-17.00
Środa 16.15-17.00
ul. Żołnierska s.118/119
Hajdamowicz Ryszard dr inż. arch.
adiunkt
Katedra Projektowania
Architektonicznego
406 Piastów 449 45 75 rhajdamowicz@zut.edu.pl Poniedziałek 8.00-9.00
Wtorek 8.00-9.00
Al. Piastów s.406
Kopczyńska Olga dr inż. arch.
adiunkt
Katedra Projektowania
Architektonicznego
213 449 56 17 okopczynska@zut.edu.pl 02 września 10.00-12.00
09 września 10.00-12.00
online
Ostrowski Marek mgr inż. arch.
asystent
Katedra Projektowania
Architektonicznego
224 449 56 25
kom. 503 007 394
mostrowski@zut.edu.pl Poniedziałek 10.00-10.45
Środa 10.00-10.45
online
Sachanowicz Tomasz mgr inż. arch.
asystent
Katedra Projektowania
Architektonicznego
224 449 56 26 tomasz.sachanowicz@gmail.com
Tomasz.Sachanowicz@zut.edu.pl
Czwartek 10.15-11.45
online
Świtalska Alicja mgr inż. arch.
asystent
Katedra Projektowania
Architektonicznego
407 Piastów 449 43 50 alicja.switalska@zut.edu.pl 03 września 11.15-12.00
07 września 11.15-12.00
online
Świątek Leszek dr inż. arch.
adiunkt
Katedra Projektowania
Architektonicznego
216 449 56 19 swjoan@poczta.onet.pl
Leszek.Swiatek@zut.edu.pl
Poniedziałek 18.00-19.00
Czwartek 18.00-19.00
online
Tuszyński Mariusz dr inż. arch.
adiunkt
Katedra Projektowania
Architektonicznego
225 449 56 26 mtuszynski@onet.pl
Mariusz-Tuszynski@zut.edu.pl
online