Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Imię i nazwisko
Stopień naukowy
i stanowisko
Jednostka
organizacyjna
Pokój
Telefon
Email
Dzień
i godziny konsultacji
Barełkowski Robert dr hab. inż. arch.
prof. ZUT
Zakład Projektowania
Zintegrowanego
109 449 56 10 robert@armageddon.com.pl
Robert.Barelkowski@zut.edu.pl
Środa, 9.00 - 10.00
Środa, 11.00 - 12.00
Bondar Jarosław dr inż. arch.
adiunkt
Zakład Projektowania
Zintegrowanego
225 449 56 26 bondar@lab4arch.pl
Jaroslaw.Bondar@zut.edu.pl
Środa, 18.15 - 19.00
Piątek, 16.00 - 16.45
Ostrowski Marek mgr inż. arch.
asystent
Zakład Architektury
Użyteczności Publicznej
224 449 56 25
kom. 503 007 394
m_funky@wp.pl
Marek.Ostrowski@zut.edu.pl
Wtorek, 9.00 - 10.00
Piątek, 9.00 - 10.00
Sachanowicz Tomasz mgr inż. arch.
asystent
Zakład Projektowania
Zintegrowanego
224 449 56 26 tomasz.sachanowicz@gmail.com
Tomasz.Sachanowicz@zut.edu.pl
Czwartek, 9.00 - 10.30
Świątek Leszek dr inż. arch.
adiunkt
Zakład Architektury
Użyteczności Publicznej
216 449 56 19 swjoan@poczta.onet.pl
Leszek.Swiatek@zut.edu.pl
Studia stacjonarne - Piątek, 17.00 - 18.00
Studia niestacjonarne - Piatek, 18.00 - 19.00
Tuszyński Mariusz dr inż. arch.
adiunkt
Zakład Projektowania
Zintegrowanego
225 449 56 26 mtuszynski@onet.pl
Mariusz-Tuszynski@zut.edu.pl
Środa, 8.30 - 9.15
Środa, 13.30 - 14.15